Przywykliśmy do tego, że kamery i monitoring pojawiają się w różnych miejscach. Taksówkach, autobusach, budynkach, garażach, aptekach, a nawet osiedlowych sklepach. I większość osób nie ma z kamerami problemu, bo zakłada że do nagrań sięga się tylko “po przestępstwie”. Aby sprawdzić kto coś…